logo_gif

  pic_pngportal_gif


Na této stránce se můžete seznámit s dalšími službami, které doplňují účetní a personální poradenství.
Našim zákazníkům se snažíme poskytnout tzv. fullservice, to znamená pokrýt v rámci možností v jedné zakázce všechna jejich přání. Proto přicházíme s nabídkou dalších služeb, které mohou být pro naše zákazník
y zajímavé.

Chcete více informací? Kontaktujte nás, prosím.

Kontaktovat společnostVybraní klienti


 

 


 

Služby, které poskytujeme, nekončí u převzetí účetnictví nebo dodání zaměstnanců. Našim klientům nabízíme také další možnosti, jak zeefektivnit chod společnosti.

Další služby, které poskytuje divize Finance

Daňová optimalizace

Trápí Vás vysoké daně? Naši účetní specialisté Vám pomohou ušetřit. Po počáteční případové studii podrobíme Vaše účetnictví analýze, z jejíchž závěrů lze vyvodit oblasti, kde lze snížit daňové zatížení.

Implementace ekonomického softwaru

Naše zkušenosti ukazují, že společnosti často využívají ekonomický software, který neodpovídá jejich potřebám a práce s ním je neefektivní. Pracujeme na různých systémech a jako partneří společnosti Microsoft máme zkušenosti s implementací ekonomického softwaru a návrhu optimálního řešení. Pokud zvažujete implementaci či změnu Vašeho současného ekonomického systému, kontaktujte nás pro další informace.

Mzdové účetnictví a personalistika

Standardní službou, kterou naším klientům nabízíme, je zpracování mzdových podkladů a personální agendy. Pro další informace navštivte, prosím, stránky projektu easy-ucto.cz.

Další služby, které poskytuje divize Personnel

Outsourcing HR

Nenáročnou metodou, jak zefektivnit chod společnosti a snížit náklady je tzv. outsourcing perosonálního oddělení. Arin Services pro Vás vyčlení personálního specialistu, který se bude věnovat Vašim zaměstnancům, poskytovat jim informace personálního charakteru a zodpovídat dotazy. To vše mailem, telefonicky a v případě potřeby také osobně. Příklad z praxe: personalista společnosti Arin Services dochází k našemu klientovi jednou týdně. Ostatní dny je zaměstnancům klienta k dispozici v pracovní dny v běžnou pracovní dobu na telefonu a mailu. Toto řešení přináší značnou administrativní a finanční úlevu. Pro další informace nás prosím neváhejte kontaktovat.

Implementace personálních standardů

Začínáte podnikat? Nebo už máte rozjetou firmu, ale zjišťujete, že postrádáte potřebné dokumentační zázemí, jakou jsou provozní řády, vzory smluv, organizační diagramy? Nejen v začínajících firmách implemntují naši konzultantí personální stadnardy. Po úvodní případové studii a načerpání potřebných informací pro Vás vytvoříme všechny důležité dokumenty, které potřebujete.

Vytvoření a implementace systému odměňování - zaměstnaneckých benefitů
Mocným nástrojem, jak motivovat zaměstnance, podpořit jejich loajalitu k firmě a zvýšit jejich produktivitu, je systém zaměstnaneckých výhod, tzv. benefitů. Dle Vašich preferencí Vám pomůžeme sestavit rozpočet a nalezneme pro Vás vhodné řešení. Konzultacemi s našimi kolegy - účetními a daňovými experty z divize Finance - navrhneme projekt včetěì optimalizace z hlediska daní.

 © 2008 Arin Services, s. r. o.