Mějte vždy přehled o své finanční situaci. Kdykoliv, kdekoliv.
V Arin Services sázíme na nejmodernější technologie. Klientům, kteří svěří svou účetní agendu našim specialistům, umožňujeme přístup do účetního softwaru. Účtování i koordinace s klientem probíhají v reálném čase, proto okamžitě vidíte aktuální stav Vašeho hospodaření.

Našim klientům nabízíme zcela zdarma robustní systém Arin XARA, jehož technologie vychází z praxí ověřeného francouzského ERP systému Dolibarr, který je poskytován pod Open Licence. Původní systém jsme vylepšili a upravili podle požadavků české legislativy.

 Vybraní klienti


 

 Co je ERP systém Arin XARA? Systém Arin XARA je moderní a prověřená ERP (Enterprise Resource Planning) webová aplikace, která slouží pro plánování a řízení podnikových zdrojů, jako je např. prodej, nákup, sklady, atp. Technologie vychází z původního francouzského ERP systému Dolibarr, který jsme doplnili a přizpůsobili místním požadavkům a zvyklostem. Našim klientům poskytujeme automaticky přístup k systému Arin XARA, což jim umožní další snížení nákladů na vedení účetnictví, neboť tento systém je plně srovnatelný s komerčními produkty.

Nabízíme Vám možnost seznámit se se skvělými funkcemi systému Arin XARA ještě dnes prostřednictím plně funkční demoverze, na kterou přejdete kliknutím sem. V demoverzi můžete přidávat, mazat a upravovat údaje dle libosti. Rádi bychom Vás upozornili, že pro demonstrační účely jsme uvolnili hrubé jádro systému, které dále upravujeme teprve podle předmětu činnosti zákazníka.

Pro přihlášení do systému použijte uživatelské jméno demo a heslo demo. Před přihlášením se můžete, máte-li zájem, seznámit s prohlášením společnosti Arin Services o Zásadách při zpracování osobních údajů


Pokud máte zájem se detailněji seznámit s vlastnostmi ERP systému Arin XARA, klikněte, prosím, sem a stáhněte si produktový list se specifikací systému.


Kde je tento systém používán? Zkušenosti z přostředí, kde byl tento ERP systém nasazen naznačují, že původní jádro systému je, po různých modifikacích, oblíbenou a spolehlivou aplikací k řízení firemních procesů. Systém je využívám malými i středními společnostmi různého zaměření především ve Francii, dále v Spojených státech, Spojeném království, Nizozemsku a Španělsku.
© 2008 Arin Services, s. r. o.