Arin Services, s. r. o., zapsaná v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 128213.

IČ: 182 33 082, DIČ: CZ18233082

Společnost je registrována Ministerstvem práce a sociálních věcí jako agentura práce zprostředkovávající zaměstnání na území České republiky.
Umíme víc. Pro nás to není jen firemním sloganem. Toto spojení vyjadřuje i celou naši filozofii. Snažíme se našim klientům poskytovat služby v nejvyšší možné kvalitě, což považejme společně s individuálním přístupem ke každému zákazníkovi za samozřejmost. Součástí vysoké kvality je i naše přání poskytovat služby s přidanou hodnotou. Naší největší odměnou je spokojený zákazník, který se na nás kdykoliv znovu s důvěrou obrátí.

Arin Services byla založena v roce 1991, původně pro čistě obchodní účely. V roce 2003 byla společnost interně rozdělena na dvě divize, Finance a Personnel. Divizi Finance tvoří tým špičkových účetních odborníků a finančních specialistů. O nabídce služeb si přečtěte zde.

Druhou divizí společnosti je Personnel. Pracovní kolektiv tvoří tým zkušených konzultantů a personálních specialistů. O široké nabídce služeb si můžete více přečíst zde.

 
© 2008 Arin Services, s. r. o.